Aydın’ın ilk özel radyosu olarak 1991 yılında FM bandı 88.4 Mhz’den yayın hayatına başlayan Radyo Flaş, kurulduğu günden bugüne en çok dinlenen radyo olmayı, prensiplerimizden ödün vermeyen yayıncılık anlayışımıza borçlu.

Radyo Flaş, güzel Türkçemizin doğru ve etkin kullanımını  önemsiyor. Türk müziğinin hak ettiği yere ulaşması için Türk pop, halk ve sanat müziğinin en güzel eserlerini dinleyicileriyle buluşturuyor. 

Aydın merkezde bulunan stüdyomuzdan yaptığımız yayınımızla 14 ilçemize ulaşıyoruz. Didim, Kuşadası ve Çine hariç tüm ilçelerimizin merkezlerine, beldelerine ve Büyükşehir Yasası ile köy statüsünden çıkarılarak mahalleye dönüşen tüm yerleşim birimlerine yayın yapıyoruz. Bir başka deyişle 120 km’lik bir alanda yaklaşık 1 milyon kişiye direkt ulaşıyoruz. 

Karasal radyo vericimiz dışında internet ortamında da varız. İnternetin aktif olarak kullanımı ile radyo yayınımızı  www.radyoflas.com üzerinden Türkiye’nin hatta dünyanın her yerine ulaştırıyoruz. İnteraktif radyo hizmet sağlayıcısı kuruluşların bağlı olduğu bir ağ ile çalışıyoruz. Radyo platformlarındaki hizmet sağlayıcılardan, Radyo Flaş adı ile bizi bilgisayarlarınızdan, tabletlerinizden ve cep telefonlarınızdan dinleyebilirsiniz. 

 

Flash FM / 88.4 Radyo Flash FM / Radyo Flaş

Aydın Merkez ve Çevresi

 

Aydın Flaş Radyo Televizyon Yayıncılık Reklamcılık ve Ticaret A.Ş.

Semra Şener 

Yönetim Kurulu Başkanı &Sorumlu Müdür

 

e-posta: semrasener@radyoflas.com

Adres: Ramazanpaşa Mah. 27 Sokak No:1 Kat:2 (Durak Optik Üstü)

Tel: +9 0 541 352 78 84

E-Posta : admin@radyoflas.com

 

 

İzleyici Temsilcisi

Özge Çelik

e-posta: ozgecelik@radyoflas.com